Izvēlne
ENLV

Luks Roberts

Tenors

Kanādiešu tenors Luks Roberts īsā laika posmā ir kļuvis par vienu no interesantākajiem mūsdienu spinto tenoriem. Viņa ceļš uz starptautiskajiem panākumiem sākās 2012. gadā ar debiju Rūdolfa lomā Verdi operā “Luīze Millere” Malmes operā. 2015. gadā dziedātājs ar panākumiem debitēja Metropolitēna operā Ņujorkā, interpretējot titullomu operā “Ernani” maestro Džeimsa Levaina muzikālajā vadībā. Šajā iestudējumā viņa skatuves partneri bija Angela Mīda un Plāsido Domingo.

Luka Roberta lielākie panākumi saistās ar dona Hosē lomu operā “Karmena”, ko viņš dziedājis Frankfurtē, Keiptaunā, Nicā, Tallinā un Savonlinnas festivālā. Dziedātāja repertuārā ir arī tādas lomas kā Kavaradosi “Toskā”, Rūdolfs “Bohēmā”, titulloma “Faustā”, Niciass “Taīdā”, Arturo un Edgardo “Lucia di Lammermoor”, Pinkertons “Madam Butterfly”, Nemorino “Mīlas dzērienā”, Hercogs “Rigoleto” un citas.

Luks Roberts studējis Kvebekas konservatorijā Monreālā, mācības turpinājis Kanādas operas kompānijas studijā. Dziedājis Viktorijas, Nantes, Vankūveras, Sanpaulu, Lionas, Dortmundes opernamos un citviet. 

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх