Izvēlne
ENLV

Ludmila Monastirska

Ukraiņu operzvaigznes Ludmilas Monastirskas bagātais, dramatiskais soprāns ir izpelnījies preses un klausītāju uzmanību jau kopš 1996. gada, kad viņa Kijevā debitēja Tatjanas lomā Čaikovska operā “Jevgeņijs Oņegins”. Viņas spilgtais, spēcīgais un neatvairāmais sniegums un nevainojamā vokālā tehnika tiek augstu vērtēta visā pasaulē. Kopš 2010. gada debijas Toskas lomā Vācu operā Berlīnē Ludmila Monastirska ar panākumiem dzied daudzos Eiropas, Amerikas un Āzijas opernamos.

2017./2018. gada sezonā dzidātāja debitē Losandželosas operā ar Abigailas lomu “Nabuko”. Hjūstonas Grand Opera viņas repertuāram pievienosies titulloma opera “Norma”. Vācu operā Berlīnē viņa dziedās Tosku un Abigailu, bet sezonas noslēgumā Liceu operā Barselonā interpretēs titullomu Pučīni operā “Manona Lesko”. Dziedātājas nākotnes plānos ir arī sadarbība ar Plāsido Domingo projektā Aida: The Stadium World Tour, kur Ludmila Monastirska dziedās titullomu.

Ludmila Monastirska ar panākumiem dziedājusi tādos opernamos kā Parīzes Nacionālā opera, Metropolitēna opera, Vācu opera Berlīnē, Bavārijas Valsts opera, Londonas Karaliskā Koventgārdena opera, Vīnes Valsts opera, Milānas La Scala, Berlīnes Valsts opera u.c.

Viņas repertuārā ir titullomas operās “Manona Lesko”, “Aīda”, “Toska” un “Norma”, Abigaila “Nabuko”, lēdija Makbeta opera “Makbets”, Santuca opera “Zemnieka gods” u.c.

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх