Izvēlne
ENLV

Кристоф Штиллер

Kristofs Štillers dzimis Ķelnē un ieguvis muzikālo izglītību kā pianists un diriģents Ķelnes Mūzikas augstskolā. Studiju laikā viņš piedalījās dažādās aktivitātēs – spēlēja kamermūziku, asistēja vairāku iestudējumu tapšanā Ķelnes operas skolā un diriģēja pirmās izrādes.

Uzreiz pēc studijām Kristofs Štillers sāka strādāt Vīsbādenes valsts teātrī kā pianists un diriģents. Kā muzikālās daļas vadītājs un kapelmeistars viņš strādājis pie vairāk nekā sešdesmit iestudējumiem, tostarp visa Vāgnera „Nībelunga gredzena”, nozīmīgākajām Štrausa operām, Berga „Voceka” un „Lulū”, daudziem laikmetīgo darbu iestudējumiem, kā arī diriģējis „Burvju flautu”, „Fidelio”, „Seviljas bārddzini”, „Mariju Stjuarti”, „Traviatu”, „Luīzi Milleri”, „Trubadūru”, „Falstafu”, „Karmenu”, „Hofmaņa stāstus”, „Sikspārni”, „Jautrās atraitnes”, daudzas operetes un nozīmīgākos baletus.

Kristofs Štillers kā viesdiriģents strādājis ar Halles valsts orķestri, Darmštates valsts orķestri, Bohumas filharmoniķiem, Drēzdenes valsts opereti, Ulmas pilsētas filharmonisko orķestri, WDR radiokori. Viņš uzstājies Vācijā, Francijā, Spānijā un Monako. Viņa jaunākie darbi ir „Simona Bokanegras” un „Dona Paskvāles” iestudējumi Vīsbādenes valsts teātrī.

Foto: Lena Obst

 

Артисты

Все артисты

Наверх