Izvēlne
ENLV

Franko Vasallo ir viens no Itālijas vadošajiem baritoniem, viņš ar panākumiem uzstājies Milānas Teatro alla Scala, Teatro La Fenice Venēcijā, Teatro San Carlo Neapolē, Teatro Regio Turīnā, Teatro Carlo Felice Dženovā, Teatro Comunale Florencē, Teatro dell’Opera Romā, Teatro Regio Parmā un Veronas arēnā. 

Franko Vasallo dziedājis Metropolitēna operā Ņujorkā, Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā, Bavārijas Valsts operā, Vīnes Valsts operā, Vācu operā Berlīnē un Berlīnes Valsts operā, Cīrihes operā, Ženēvas Grand Théâtre, Bādenbādenes festivālā, Hamburgas Valsts oeprā, Drēzdenes Zempera operā, Madrides Teatro Real, Lisabonas Teatro de São Carlos, kā arī Bilbao, Amsterdamas, Parīzes, Vašingtonas, Losandželosas un Filadelfijas opernamos.

Dziedātāja repertuārā ir tādas lomas kā Fords operā “Falstafs”, Amonsaro operā “Aīda”, di Luna operā “Trubadūrs”, titullomas operās “Rigoleto”, “Makbets” un “Simons Bokanegra”, Žoržs Žermons operā “Traviata”, Notingemas hercogs operā “Roberto Deverē’”, Rodrigo operā “Dons Karloss” un citas.

2017./2018. gada sezonā Franko Vasallo dziedās dona Karlosa lomu operā “Likteņa vara” Amsterdamā, Forda lomu “Falstafā” Parīzē. Hamburgā viņš debitēs Skarpijas lomā operā “Toska” un atveidos Jago operā “Otello”. Tāpat viņš dziedās Rigoleto Frankfurtē un atgriezīsies Minhenē kā Dons Alfonso operā “Lukrēcija Bordžija”. 

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх