Izvēlne
ENLV

Emma Vetere

Zviedru soprāns EMMA VETERE 2005. gadā absolvējusi Stokholmas Universitātes Operas koledžu. Kā viena no daudzsološākajām jaunajām dziedātājām ieguvusi Karaliskās operas Birgitas Nilsones piemiņas prēmiju (2006). Debitējusi Zviedrijas Karaliskajā operā 2005.gadā kā Adalžiza V.Bellīni operā "Norma", pēc tam iestudējusi tādas lomas kā Santuca P.Maskanji operā "Zemnieka gods" un Zīglinde R.Vāgnera operā "Valkīra".

2007.gadā Emma Vetere nodziedājusi Zentas lomu operā "Klīstošais holandietis", Donnas Elvīras lomu V.A.Mocarta operā "Dons Žuans" un L.van Bēthovena Leonoru koncertuzvedumā Madridē. Zviedrijas publikai viņa zināma arī kā Agate K.M.fon Vēbera operā "Burvju strēlnieks" Tautas operā. Viņa ir Zviedrijas Vāgnera biedrības stipendiāte un konkursa Riharda Vāgnera Jaunās balsis Karlsrūē uzvarētāja (2009).
Emmas Veteres Vāgnera repertuārā ir arī Freija operā "Reinas zelts" (atskaņojumā kopā ar Gēteborgas Simfonisko orķestri diriģenta Kenta Nagano vadībā), Helvīge "Valkīrā" un Gutrune "Dievu mijkrēslī" (Zalcburgas Lieldienu festivālā 2010.gadā).
Dziedātājas repertuārā ir arī Dezdemona Dž.Verdi operā "Otello" un titulloma Dž.Pučīni operā "Toska".

 

Артисты

Все артисты

Наверх