Izvēlne
ENLV

Дмитрий Попов

Тенор

Ukraiņu tenors Dmitro Popovs mācījies Harkovas Konservatorijā un strādājis Harkovas Operas un baleta teātrī un Ukrainas Nacionālajā operā Kijevā.Viņa starptautiskā debija notika Alfrēda lomā „Traviatā” Kristiansandā, Norvēģijā. Pēc tur gūtajiem panākumiem 2005.gada jūnijā uzaicināts dziedāt Alfrēda lomu „Traviatas" iestudējumā Norvēģijas Nacionālajā operā.

Kopš tā laika Dmitro Popvs dziedājis vadošās lomas, tostarp Princi „Nārā”, Ļenski „Jevgeņijā Oņeginā”, Pinkertonu „Madama Butterfly”, de Grijē „Manonā Lesko”, Alfrēdu „Traviatā”, Hercogu „Rigoleto” un Rikardo „Masku ballē”.

Dmitro Popovs dziedājis Edgardo „Lucia di Lammermoor” Štutgartes Valsts operā, Pinkertonu „Madama Butterfly” Berlīnes Vācu operā, Kvaradosi „Toskā” Berlīnes Vācu operā un Tronheimas operā, Pinkertonu un Nemorino Latvijas Nacionālajā operā. Dmitro Popvs Bavārijas Valsts operā debitēja kā Princis „Nārā”, Karaliskajā Koventgārdena operā – kā Likovs „Cara līgavā”. Viņš koncertējis kopā ar Monreālas simfonisko orķestri, Accademia Nazionale di Santa Cecilia un Krievijas Nacionālo orķestri (Rostropoviča festivālā Maskavā).

2007. gadā Dmitro Popovs ieguva 2. vietu Plāsido Domingo rīkotajā Operalia konkursā.

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх