Izvēlne
ENLV

Vācu bass Andreass Bauers studējis Drēzdenes un Veimāras mūzikas augstskolās pie profesora Eižena Rabina un turpinājis studijas pie Paolo Barbačini Itālijā un Roberta Loida Londonā.

Kopš 2013. gada Andreass Bauers ir Frankfurtes operas solists, kur viņa repertuārā ir tādas lomas kā Filips II, karalis Marks, landgrāfs Hermanis, Dālands, Eskamiljo, Zarastro u.c. Zarastro lomu “Burvju flautā” viņš interpretējis arī Berlīnes Valsts operā, Drēzdenes Zempera operā, Budapeštas festivālā un Malmes operā. Savukārt Zakarijas loma operā “Nabuko” viņam nesusi panākumus Sietlas operā, Leipcigas operā un Sasāri.

2016./2017. gada sezonā Andreass Bauers debitēja Latvijas Nacionālajā operā ar Mefistofeļa lomu “Faustā” un Milānas La Scala ar basa partiju Mocarta “Rekviēmā”.

Andreass Bauers dziedājis arī Lionas operā, Tulūzas Théâtre du Capitole, Limožā, Modenā, kā arī Santjāgo operā Čīlē.

No 2007. līdz 2012. gadam Andreass Bauers bija Berlīnes Valsts operas solists, kur Daniela Barenboima vadībā viņš dziedāja tādas lomas kā Komandors „Donā Žuanā”, Faraons „Aīdā”, Titurels „Parsifālā” (iestudējumā ar Plāsido Domingo titullomā). Andreass Bauers dziedājis arī Publio lomu operā „Tita žēlsirdība” kopā ar Elīnu Garanču.

Andreass Bauers sadarbojies ar daudziem no mūslaiku izcilākajiem diriģentiem – Klaudio Abado, seru Kolinu Deivisu, seru Saimonu Retlu, Danielu Barenboimu, Ivanu Fišeru, Kristianu Tīlemanu, Andri Nelsonu, Filipu Džordanu, Ingo Mecmaheru un Gustavo Dudamelu. 

 

Другие постановки

Артисты

Все артисты

Наверх