Izvēlne
ENRU

Operete "Sikspārnis" - tiešsaistē!

No 13. līdz 27. decembrim piedāvājam iespēju tiešsaistē noskatīties Johana Štrausa operetes "Sikspārnis" pirmizrādes ierakstu, kas tapis 2015. gada 10. decembrī. 

Biļetes šim tiešsaistes pasākumam pieejamas www.bilesupardize.lv. Biļetes cena ir EUR 7. Izrādes ierakstu laikā no 13.-27. decembrim iespējams skatīties neierobežotu reižu skaitu.

 

 

Operete "Sikspārnis" stāsta par greznu un reibinošu pasauli, kurā valda spožums un jautrība, flirts, intrigas un pārpratumi. Grāfa Orlovska rīkotajā ballē turīgais Gabriels fon Eizenšteins aizraujas ar apburošu svešinieci, pat nenojaušot, ka maska slēpj paša sievu Rozalindi.

Uzvedumu veidojuši diriģents Jānis Liepiņš un režisors Edmunds Freibergs. Galvenajās lomās – Margarita Vilsone, Jānis Apeinis, Inga Šļubovska-Kancēviča un Raimonds Bramanis.

Izrādes ieraksts būs pieejams ar titriem latviešu valodā. 


Svētku programmas ietvaros papildus operetei "Sikspārnis" piedāvāsim vēl divu pasākumu ierakstus - Pētera Čaikovska baletu "Riekstkodis", kas būs pieejams no 20. decembra līdz 3. janvārim, un "Gadumijas koncertu Operā", ko varēsiet skatīties laikā no 27. decembra līdz 10. janvārim.

Biļetes uz katru no tiešsaistes pasākumiem varat iegādāties atsevišķi par EUR 7, bet, pērkot kopēju biļeti visiem trim pasākumiem, tās cena būs EUR 15. Visas biļetes pieejamas ŠEIT

Uzņēmumus, kas svētkos vēlas iepriecināt savus darbiniekus un sadarbības partnerus, aicinām sazināties ar LNOB biļešu administratorēm pa e-pastu: info@opera.lv vai tālruni 67073777.
Ritināt uz augšu