Izvēlne
ENRU

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā rekvizitoru

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā – jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā

REKVIZITORU

Galvenie darba pienākumi:

  • Savlaicīgi sagatavot un novietot iestudējumu rekvizītus (mēbeles, traukus, sīkos priekšmetus u.c.) izrāžu un mēģinājumu vajadzībām (t.sk. darbs augstumā virs 1,5m);
  • Pārvietot rekvizītus no un uz noliktavu, ievērojot noliktavas kārtību;
  • Sekot līdzi rekvizītu tehniskajai un mākslinieciskajai kvalitātei, veikt rekvizītu – trauku un audumu – mazgāšanu, dažādu materiālu gludināšanu, smalku lietu sagatavošanu;
  • Veikt citus līdzīga satura darba uzdevumus.

Prasības:

  • Vidējā izglītība;
  • Vēlama pieredze līdzīgā darbā;
  • Valsts valodas zināšanas;
  • Vēlamas svešvalodu – angļu, krievu sarunvalodas zināšanas;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Prasme strādāt lielā kolektīvā.

Piedāvājam:

  • Darba algu 850,- Eur/mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Summēto darba laiku, t.sk., darbu sestdienās, svētdienās un komandējumos;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Līdz 28.10.2021. savu CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: signe.ulpke@opera.lv.

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai (darba intervijai) izvirzītajiem kandidātiem.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu