Izvēlne
ENRU

Latvijas Nacionālā opera un balets aicina darbā apgaismes elektriķi (gaismotāju)

Latvijas Nacionālā opera un balets ir lielākā kultūras organizācija Baltijas valstīs, kuras pamatvērtības ir izcilība, izaugsme, tradīcijas un atbildība. Starptautiski atpazīstamas ir ne tikai gadu gaitā izkoptās operas un baleta tradīcijas, bet arī skaistākā un iedvesmojošākā darba vieta Rīgā – jau vairāk nekā 150 gadu vēsturi piedzīvojušais Baltais nams. Darbs Latvijas Nacionālajā operā un baletā nozīmē nemitīgu profesionālo un personīgo attīstību, piepildītu ikdienu un starptautisku vidi.

VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā

APGAISMES ELEKTRIĶI (GAISMOTĀJU)

Galvenie pienākumi:

  • Uzstādīt un noņemt izrāžu apgaismošanas aparatūru.
  • Veikt izrāžu un mēģinājumu apgaismošanu.
  • Veikt apgaismošanas aparatūras profilaktisko apskati un sīko remontu.

Prasības:

  • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība.
  • Vēlama pieredze darbā ar apgaismošanas iekārtām.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Apmācību darba vietā.
  • Atlīdzību – 5,30 Eur/h pirms nodokļu nomaksas.
  • Summēto darba laiku, tai skaitā, nakts stundās un sestdienās, svētdienās.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Sīkāka informācija pa tālr. 29188921.

Pieteikumu un CV līdz 22.09.2021., lūdzam sūtīt uz e-pastu ainars.kabucis@opera.lv

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu