Izvēlne
ENRU

Balets "Riekstkodis" - tiešsaistē!

No 20. decembra līdz 10. janvārim piedāvājam iespēju tiešsaistē noskatīties Pētera Čaikovska baletu "Riekstkodis". Izrādes ieraksts veikts šī gada decembrī ar Jūliju Braueri un Kārli Cīruli galvenajās lomās. 

Biļetes šim tiešsaistes pasākumam pieejamas www.bilesupardize.lv. Biļetes cena ir EUR 7. Izrādes ierakstu laikā no 20. decembra līdz 10. janvārim iespējams skatīties neierobežotu reižu skaitu.

 

Baleta "Riekstkodis" darbība notiek Rīgā 19. gadsimta beigās – te jūtama pilsētas senlaicīgo ieliņu gaisotne, atrodami jūgendstilā veidoti interjeri, augu motīvi un efektīgi kontrasti: ārā ir ziema, bet telpās zied puķes. Ziemassvētku vakarā mazā Marija saņem dāvanā lelli – Riekstkodi. Rotaļlietas zem eglītes atdzīvojas, un sākas brīnumaini piedzīvojumi – istabā iebrūk peļu armija, Riekstkodis pārvēršas par princi, atbrīvo Mariju un aizved viņu uz pasaku zemi.

Iestudējumu veidojis horeogrāfs-incenētājs Aivars Leimanis, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Aleksandrs Vasiļjevs, bet pie diriģenta pults – Mārtiņš Ozoliņš.

Ieraksts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 


Svētku programmas ietvaros papildus baletam "Riekstkodis" jau iespējams noskatīties Johana Štrausa opereti "Sikspārnis", bet no 27. decembra piedāvājumā būs arī "Gadumijas koncerts Operā". Visus trīs svētku ierakstus iespējams skatīties līdz 10. janvārim.

Biļetes uz katru no tiešsaistes pasākumiem varat iegādāties atsevišķi par EUR 7, bet, pērkot kopēju biļeti visiem trim pasākumiem, tās cena būs EUR 15. Visas biļetes pieejamas ŠEIT

 

Uzņēmumus, kas svētkos vēlas iepriecināt savus darbiniekus un sadarbības partnerus, aicinām sazināties ar LNOB biļešu administratorēm pa e-pastu: info@opera.lv vai tālruni 67073777.
Ritināt uz augšu