Izvēlne
ENRU

Atceltie pasākumi

Latvijas Nacionālā opera un balets pateicas saviem uzticamajiem skatītājiem par sapratni un pacietību. Nenotikušie pasākumi laika posmā no 2020. gada 13. marta līdz 18. jūnijam tiek atcelti vai arī notiks no 2020. gada septembra līdz decembrim.

Atceltie pasākumi

Ja biļete pirkta ar bankas pārskaitījumu vai internetā www.bilesuparadize.lv, naudas atmaksas pieteikumu nav nepieciešams aizpildīt - skatītājiem nauda par atcelto pasākumu biļetēm tiks atmaksāta automātiski līdz 2020. gada 3. augustam.

Ja biļete pirkta kasē, lūdzam aizpildīt naudas atmaksas formu vai vērsties Latvijas Nacionālās operas kasē (darba laiks pieejams ŠEIT) vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē. Vienā elektroniskajā pieteikumā iespējams pievienot vairākas biļetes.

* gadījumā, ja e-biļetes iegādātas, apmaksājot tās ar dāvanu karti vai kombinētā maksājumā (maksājuma karte + dāvanu karte), lūdzam aizpildīt naudas atmaksas pieteikumu, piezīmēs norādot apmaksas veidu un konta numuru.

Ņemot vērā pastāvošos ierobežojumus, lūdzam izvērtēt nepieciešamību vērsties biļešu tirdzniecības vietās klātienē. Aicinām izmantot iespēju iesniegt pieteikumu elektroniski.

Pārējie nenotikušie pasākumi

Ja jums ir biļetes uz pasākumu, kas nav atcelts, lūdzam sekot līdzi turpmākajai informācijai. 3. augustā www.opera.lv tiks publicēta informācija par pārējiem nenotikušajiem pasākumiem un to norises datumiem. Skatītājiem, kas iegādājušies biļetes uz šiem pasākumiem, tiks piedāvātas izvēles iespējas – apmainīt biļetes vai atgūt naudu.

Pirms paziņojuma par jaunajiem norises datumiem pieteikumi par naudas atmaksu par šiem pasākumiem netiks pieņemti.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu biļešu adminsitratoriem: info@opera.lv; +371 67 073 777
Ritināt uz augšu