Aicinām darbā ģērbēju

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā ģērbēju.

 Galvenie darba pienākumi:

  • Savlaicīgi sakārtot kostīmus pirms un pēc izrādēm un mēģinājumiem.
  • Apkalpot izrādes un mēģinājumus saskaņā ar mēģinājumu un izrāžu grafiku, nodaļas iekšējo darba grafiku (t.sk. nedēļas nogalēs).
  • Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc Kostīmu uzglabāšanas un ģērbšanas daļas vadītāja norādījumiem.

Prasības:

  • Vidējā izglītība.
  • Labas latviešu valodas zināšanas (svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību).
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.
  • Spēja strādāt dinamiskā darba vidē.
  • Augsta stresa noturība.
  • Iepriekšēja pieredze ir vēlama, bet nav obligāta.

Piedāvājam:

  • 430,- Eur mēnesī (bruto) darba algu pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika 600,- Eur /mēnesī (bruto).
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Summēto darba laiku.
  • Apmācību darba vietā.

Līdz 8.12.2019. pieteikumu un CV, lūdzam sūtīt uz e-pastu: daina.gailite@opera.lv vai iesniegt personīgi VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai (darba intervijai) izvirzītajiem kandidātiem.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu