Izvēlne
ENRU

Aicinām darbā apgaismes elektriķi (gaismotāju)

VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” aicina darbā apgaismes elektriķi (gaismotāju).

Summētais darba laiks, tai skaitā nakts stundās un sestdienās, svētdienās.

Galvenie darba pienākumi:

  • uzstādīt un novākt izrāžu apgaismošanas aparatūru;
  • veikt izrāžu un mēģinājumu apgaismošanu.

Prasības:

  • Vispārējā vai profesionālā vidējā izglītība.
  • Vēlama pieredze darbā ar apgaismošanas iekārtām.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācību darba vietā.
  • Mēneša algu 880,00 euro pirms nodokļu nomaksas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam līdz 1.03.2020. iesniegt personīgi VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets”, Personāla daļā (104.kab.), Aspazijas bulv.3, Rīgā vai sūtīt uz e-pastu: daina.gailite@opera .lv. Papildus informācija pa tālr. 29188921.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu amata konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets”.

Ritināt uz augšu