Izvēlne
EN

Julianna Bavarska

Soprāns

Soprāns JULIANNA BAVARSKA dzimusi Ukrainā. Muzikālo karjeru sākusi kā koncertpianiste. Absolvējusi Odesas Valsts konservatoriju (1999, prof. Irinas Botvinovojas klase) un Tallinas Mūzikas akadēmiju (2003, prof. Mati Palmas klase). Apmeklējusi meistarklases pie Aksela Everarta un Paolo di Napoli LNO.

Kopš 2006. gada Julianna Bavarska ir Latvijas Nacionālās operas soliste. Dziedātājas repertuārā ir tādas lomas kā Lēdija Makbeta Verdi operā Makbets, titulloma Pučīni Turandotā, Abigaila Verdi operā Nabuko, titullomas Verdi Aīdā un Pučīni Manona Lesko, grāfiene Mocarta Figaro kāzās, Fatamorgana Prokofjeva operā Mīla uz trim apelsīniem, Leonora Verdi Trubadūrā, Santuca Maskanji Zemnieka godā, Helmvīge Vāgnera Valkīrā, Marija Čaikovska Mazepā un citas.

2004. gadā Bavarska debitēja Igaunijas Nacionālajā operā titullomā operā Turandota, bet 2016. gadā – Lietuvas Nacionālajā operā Leonoras lomā Bēthovena Fidelio. No 2019. gada Julianna Bavarska dzied Erfurtes un Braunšveigas Valsts teātros Vācijā.

Julianna Bavarska pastāvīgi uzstājas ar solokoncertiem, kā arī piedalās simfoniskos, kamermūzikas un opermūzikas koncertos un festivālos Austrijā, Vācijā, Balkānu valstīs, Slovēnijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Ķīnā. Makao festivālā 2013. gadā Julianna Bavarska dziedājusi titullomu operā Aīda un Voglindi Vāgnera Reinas zeltā.

 
 
Foto: Alexander Barsukov

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu