Izvēlne
EN

Horacio Efrons

Gaismu mākslinieks

Argentīniešu gaismu mākslinieks HORACIO EFRONS savas profesionālās gaitas sāka 1984. gadā kā gaismu mākslinieka asistents, šobrīd veido gaismu režiju vērienīgiem pasākumiem nacionāla un starptautiskā līmenī. Argentīnas Skatuves dizaineru asociācijas biedrs.

Veidojis gaismu noformējumu operām Popejas kronēšana, Burvju flauta, Dons Žuans, Mahagonijas pilsētas spožums un posts, Karmena, Tristans un Izolde, Verters, Elektra, Izvirtības hronika, Fausts, Makbets, Otello, Jevgeņijs Oņegins, Figaro kāzas, Rigoleto, Toska, Džanni Skiki / Apmetnis u.c. Radījis gaismu dizainu arī teātra izrādēm, mūzikas festivāliem, populārās mūzikas koncertiem, zīmoliem MTV, Disney, Louis Vuitton u.c. Sadarbojies ar teātriem un pasākumu norises vietām Argentīnā, Meksikā, Francijā, Peru, Brazīlijā, Kanādā, Izraēlā, Kanāriju salās, Libānā, Urugvajā, ASV, Venecuēlā, Čīlē, Kolumbijā, Kubā, Bolīvijā u.c. 2014. gadā veidojis gaismu noformējumu operai Figaro kāzas Latvijas Nacionālajā operā.

Horacio Efrons ir dibinājis Estudio del Altillo, kas nodarbojas ar grafiskajiem, zīmolu un komunikācijas risinājumiem uzņēmumiem. Laikā no 2012. līdz 2014. gadam bijis Teatro Argentino de la Plata tehniskais direktors. Kopš 2016. gada viņš ir Kirchner Kultūras centra Skatuves un izstāžu apgaismošanas vadītājs. Uzstājies dažādās gaismu dizaina apmācībai veltītās konferencēs, darbnīcās, mācību programmās, sniedzis konsultācijas teātru un citu pasākumu norises vietu darbiniekiem.

 

Sezonas iestudējumi

Citi iestudējumi

Mākslinieki

Visi mākslinieki

Ritināt uz augšu