PEDRO HALFTERS ir diriģējis tādās ievērojamās koncertzālēs un opernamos kā Vīnes Musikverein, Berlīnes filharmonija, Berlīnes Valsts opera, Bavārijas Valsts opera, Karalienes Elizabetes zāle Londonā, Théâtre du Chatelet Parīzē, Teatro Real Madridē, Pekinas Nacionālais skatuves mākslu centrs un citur. Pedro Halfters ir arī starptautisku ievērību guvis komponists, kura darbi atskaņoti Madrides Auditorio Nacional, Dortmundes filharmonijā, Kārnegī zālē Ņujorkā un citviet. Strādājis Vīnē, Berlīnē, Londonā, Parīzē, Madridē, Pekinā, Maskavā, Tokijā, Šanhajā, Zalcburgā, Minhenē, Barselonā, Esenē, Manheimā un Tulūzā, kur diriģējis tādus ievērojamus orķestrus kā Londonas Filharmonijas orķestris, Tulūzas Orchestre National du Capitole, Jaunais Japānas filharmonijas orķestris, Berlīnes Staatskapelle, Drēzdenes, Strasbūras, Monreālas, Sanantonio, Floridas un Bergenas filharmoniju orķestri, Varšavas Nacionālais filharmonijas orķestris, Jeruzalemes simfoniskais orķestris, Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino u.c.
Pedro Halfters no 2001. līdz 2004. gadam bijis Nirnbergas simfoniskā orķestra galvenais viesdiriģents un Baireitas festivāla jauniešu orķestra galvenais diriģents. Viņš bijis arī Grankanārijas Filharmonijas orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs (2004-2015), Seviļas Real Orquesta Sinfónica mākslinieciskais vadītājs (2004-2014) un Seviļas Teatro de la Maestranza mākslinieciskais vadītājs (2004-2018).
Komponista un diriģenta ievērojamāko panākumu vidū ir viņa veidotās Viktora Ullmana operas Atlantīdas imperators orķestrācijas pirmizrāde Madrides Teatro Real 2016. gadā, kā arī viņa radītās simfoniskās versijas tādiem Vāgnera darbiem kā Tanheizers, Dievu mijkrēslis, Parsifāls un Zigfrīds, ko izpildījuši labākie Spānijas, Itālijas un Francijas orķestri. Diriģējis operas Klusējošā sieviete Bavārijas Valsts operā un Minhenes operas festivālā, Salome un Skaņa no tālienes Berlīnes Valsts operā, Turandota Manheimas Nacionālajā teātrī, Norma Drēzdenes filharmonijā, Rigoleto Pekinas Nacionālajā skatuves mākslas centrā, Burvju flauta un Traviata Triestes Teatro Verdi, Figaro kāzas Karlsrūes Valsts teātrī, Atlantijas imperators Amsterdamas Muziekgebouw u.c.