Patrons

Kirovs Lipmans

AS "Grindeks" padomes priekšsēdētājs

PATRON OF THE LNOB

Latvijas Nacionālā opera un balets – tie ir svētki, tas ir krāšņums un augstvērtīgs kultūras baudījums, kas spēj bagātināt ikviena dvēseli. Tāpat kā „Grindeks”, eksportējot aktīvās farmaceitiskās vielas un zāles, nes Latvijas vārdu pasaulē, tā Latvijas Nacionālā opera un balets vairo mūsu valsts kultūras prestižu starptautiskā vidē. Mēs esam gandarīti sadarboties un sniegt savu atbalstu Latvijas kultūras lepnumam – Latvijas Nacionālajai operai un baletam. 

Guntis Rāvis

Chairman of the Board

PATRON OF THE LATVIAN NATIONAL BALLET

The initiative proposed by me a few years ago - to support the Latvian National Opera Ballet company - has already become a tradition. As the history exemplifies, Latvians do boast a potential to accomplish victories on a worldwide scope, and our ballet masters have long been renowned abroad. Whereas the task of us, the builders, is to help the cities grow and become reborn. Artists and culture make the city alive. We are delighted that with its contribution, “Skonto Būve” helps the Ballet company to grow professionally, stage new performances, go on tours, and discover new stars of Latvian ballet.

Aigars Kalvītis

A/S "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētājs

PATRONS

Akciju sabiedrībai „Latvijas Gāze” izveidojusies stabila sadarbība ar Latvijas Nacionālo operu un baletu – uzņēmums jau ilgus gadus ir LNOB patrons.
„Latvijas Gāze” vienmēr augstu vērtējusi mūsu mākslinieku ieguldījumu un gūtos panākumus, kuru pašaizliedzība, piemērs un sasniegumi ir nozīmīgi visai Latvijai.

Ja vien ir liela vēlēšanās, viss sasniedzams kopīgiem spēkiem. Mūsu valstī šāda atziņa ir svarīga it visās jomās, ne tikai mākslā.

Patron of the LNO orchestra

Here at Lexus, we feel strongly about the power of imagination and relentless pursuit of the perfection of one's art. That’s why we are very proud to be a partner to Latvian National Opera and Ballet. It’s an honor to support Latvian high culture.

Supporters

Informative support

Up