Suzanna opera   FIGARO KĀZAS (2006)
Nāra opera   NĀRA
Māsa Andželika opera   TRIPTIHS: APMETNIS, MĀSA ANDŽELIKA, DŽANNI SKIKI
Alčīna opera   ALČĪNA
Šarlote opera   VERTERS
Solisti koncerts   VECGADA KONCERTS 2010
Džordžeta opera   TRIPTIHS: APMETNIS, MĀSA ANDŽELIKA, DŽANNI SKIKI
Laureta opera   TRIPTIHS: APMETNIS, MĀSA ANDŽELIKA, DŽANNI SKIKI
audio
Jautā māksliniekam

Jautājums saņemts!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, LNO ir tiesīga to nepublicēt
Ieteikt:

Asmika Grigorjana

ASMIKA GRIGORJANA dzimusi Viļņā, Lietuvā, un absolvējusi M.K.Čurļoņa Nacionālo mākslas skolu. Vokālās studijas uzsākusi Francijas pilsētā Nicā pie izcilā tenora Gegama Grigorjana, kā arī mācījusies pie profesores Irenas Milkevičutes Lietuvas Mūzikas akadēmijā.

Sanktpēterburgas Marijas teātrī dziedājusi Dezdemonas lomu Dž.Verdi operā "Otello" un Priļepu P.Čaikovska "Pīķa dāmā", kā arī abas šīs lomas atkārtojusi Anglijā kopā ar BBC Filharmonijas orķestri un diriģentu Džanandrea Nosedu. Vēl Asmikas Grigorjanas repertuārā ir Violeta (Dž.Verdi "Traviata"), Mikaēla (Ž.Bizē "Karmena"), Čo-Čo-sana (Dž.Pučīni "Madama Butterfly"), Liu (Dž.Pučīni "Turandota"), Mimī un Mizete (Dž.Pučīni "Bohēma"). Sera Džonatana Millera veidotajā V.A.Mocarta operas "Dons Žuans" iestudējumā Norvēģijā dziedājusi Donnas Annas lomu.

Paralēli operas repertuāram Asmika Grigorjana uzstājusies arī ar koncertiem Lietuvā un citās valstīs kopā ar Viļņas stīgu kvartetu, Lietuvas Valsts simfonisko orķestri, Lietuvas kamerorķestri un Kremļa kamerorķestri. Bieži viesojas arī festivālos Lietuvā un Krievijā. 2006.gadā soliste debitējusi Londonas leģendārajā Vigmora zālē.