Bradamante opera   ALČĪNA
Eņģelis opera   DĒMONS
Meža nimfas opera   NĀRA
Trešā dāma opera   BURVJU FLAUTA
Olga opera   JEVGEŅIJS OŅEGINS (1999)
audio
Jautā māksliniekam

Jautājums saņemts!
* Ja atsauksme neatbilst vispārpieņemtām normām, LNO ir tiesīga to nepublicēt
Ieteikt:

Antra Bigača

ANTRA BIGAČA absolvējusi prof.Ludmilas Braunas vokālo klasi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (1989). LNO soliste kopš 1989.gada.

Jāņa Mediņa vokālistu konkursa laureāte (1989, 1992), Latvijas Lielās mūzikas balvas ieguvēja (1995). Koncertējusi Baltijas valstīs, Krievijā, Vācijā, Nīderlandē, ASV, Polijā, Austrālijā, Venecuēlā, Trinidadā un Tobago, Šveicē, Zviedrijā, Lielbritānijā.

Sadarbībā ar Latvijas un ārvalstu orķestriem piedalījusies daudzos vokāli instrumentālo darbu atskaņojumos, tostarp J.S.Baha kantāšu un oratoriju, A.Vivaldi un Dž.B.Pergolēzi Stabat Mater, V.A.Mocarta mesu, L.van Bēthovena 9.simfonijas, G.Mālera 2. un 3.simfonijas, "Dziesmu par mirušajiem bērniem" un "Dziesmas par zemi", A.Dvoržāka, V.A.Mocarta un Dž.Verdi Rekviēmu iestudējumos.

Antras Bigačas koncertu repertuārā ietilpst arī vokālā kamermūzika - R.Šūmaņa, P.Čaikovska, F.Šūberta, H.Volfa, N.Metnera, kā arī latviešu klasiķu un mūsdienu komponistu tieši viņai veltīti opusi. Par latviešu komponistu mūzikas popularizēšanu viņa apbalvota ar Latviešu mūzikas balvu (2008).